Skip to main content

Jak zostać kierowcą Bolta w Szczecinie?

Bolt jest jedną z najprężniej działających firm, świadczących na polskim rynku usługi organizacji transportu samochodowego dla osób indywidualnych. Dla kierowców jest on jednak przede wszystkim rzetelnym partnerem, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie satysfakcjonujących dochodów. Jak zostać współpracownikiem tej firmy w Szczecinie?

 Jakie warunki trzeba spełniać, by móc zostać kierowcą Bolta?

Jakie wymagania należy spełnić, by zostać kierowcą Bolt w Szczecinie?

Bolt ma pewne wymagania wobec kierowców, którzy chcą rozpocząć współpracę. Przede wszystkim muszą oni mieć ukończone 21 lat i ważne prawo jazdy. Platforma wymaga też posiadania odpowiedniego samochodu — powinien on pochodzić z rocznika 2004 lub późniejszego, a w jego dowodzie rejestracyjnym musi znaleźć się wpis "Taxi". Akceptowane są jedynie auta pięciodrzwiowe. Kierowca, który chce podjąć się wykonywania usług przewozowych, musi również przedstawić zaświadczenie o niekaralności oraz poddać się badaniom psychotechnicznym. Szczegółowe informacje na temat wymagań wobec przyszłych współpracowników tej platformy można znaleźć na stronie Onlygo - Praca Uber i Bolt Szczecin, prowadzonej przez jednego z partnerów firmy.

Jak wygląda proces nawiązywania współpracy z Bolt?

Aby zostać kierowcą Bolt, trzeba przejść przez kilkuetapowy proces rekrutacyjny. Pierwszym jego elementem jest nawiązanie kontaktu z partnerem tej platformy — zwykle zgłoszenie można wysłać przez formularz, znajdujący się na jego stronie. Należy też przedstawić wymagane dokumenty. Kierowca powinien również dostosować pojazd do wymogów ustawy oraz przepisów, obowiązujących w mieście, na którego terenie chce działać — dzięki temu możliwe jest uzyskanie licencji. Po jej otrzymaniu można pobrać aplikację i zacząć zarabiać na współpracy z Bolt. Jeżeli umowa jest podpisywana z partnerem platformy — nie jest konieczne zakładanie działalności gospodarczej.

 Czy zostanie kierowcą Bolt jest opłacalne?

Ile zarabia kierowca Bolt?

Zarobki kierowcy Bolt zależą od wielu czynników. Do najważniejszych należy pora wykonywania usług. Największe zyski daje ich świadczenie w godzinach porannych (gdy wiele osób wyrusza w drogę do miejsca pracy lub nauki) oraz popołudniowych (gdy wracają one do domów). Na duże zarobki można również liczyć wieczorami, zwłaszcza w weekendy. Szczegółowe dane na temat dochodów, osiąganych przez kierowców Bolt, można znaleźć na stronie https://onlygo.pl/blog/ile-zarabia-kierowca-bolt - warto zapoznać się z nimi przed podjęciem decyzji o nawiązaniu we współpracy z partnerem tej platformy.

Jakie inne korzyści wynikają ze współpracy z partnerem Bolt?

Kierowcy, podejmujący współpracę z partnerem Bolt, mogą też zwykle liczyć na dodatkowe korzyści. Bardzo często oferowane są na przykład programy rabatowe, umożliwiające uzyskanie zniżek na stacjach benzynowych. Do zalet takiej formy współpracy należy również elastyczność: nie jest konieczne zakładanie firmy, rozliczenia odbywają się bowiem na podstawie umowy cywilnoprawnej. Każdy z kierowców może też liczyć na pełne wsparcie informatyczne i organizacyjne ze strony partnera.

 

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Czekamy na Ciebie!