Skip to main content

Ranking skupów aut w Gdyni - poznaj nasze top 10

Profesjonalny skup aut wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które chcą sprzedać samochód używany. Skraca czas sprzedaży auta i formalności do minimum, gwarantując korzystną cenę, bezpieczeństwo i natychmiastową zapłatę gotówką lub przelewem. Sprzedając auto do skupu, zaoszczędzisz czas - unikniesz wystawiania ogłoszeń, czekania na odzew potencjalnych klientów i spotkań z osobami niezdecydowanymi lub nieuczciwymi. Jako że pilnie potrzebujesz gotówki, szukasz sprawdzonego skupu, który rzetelnie wyceni Twoje auto i zapłaci Ci gotówką od ręki? Znajdziesz go w rankingu Top 10 polecanych skupów aut w Gdyni.

1. AUTO-BART

AUTO-BART to solidna firma działająca na rynku motoryzacyjnym od wielu lat. Specjalizując się w sprzedaży i skupie pojazdów używanych, cieszy się pozytywną opinią klientów nie tylko z Gdyni, ale także z całego województwa pomorskiego. Przyjmuje auta osobowe, dostawcze i terenowe w każdym stanie technicznym i wizualnym, bez względu na markę i model. Sprzedasz tu nawet samochód powypadkowy, zniszczony lub skorodowany. AUTO-BART skupuje pojazdy zarówno od klientów prywatnych, jak i od korporacji taksówkarskich czy firm - również windykacyjnych. Zapewnia bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu.

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta na podstawie umowy kupna-sprzedaży i gotówce od ręki? Wejdź na stronę, skontaktuj się z firmą AUTO-BART i bezpiecznie sprzedaj swoje auto jeszcze tego samego dnia.

AUTO-BART Skup Aut Gdynia
ul. Obrońców Wybrzeża 14
81-397 Gdynia
Tel: 604 976 543
www: https://skupaut-gotowka.pl

AUTO-BART Skup Aut Gdynia

2. AdiCar

Skup aut AdiCar w Gdyni skupuje samochody używane od klientów prywatnych i firmowych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnia rzetelną obsługę i bezpieczną transakcję. AdiCar skupuje auta sprawne, zaniedbane, nowe i starsze, bez badań technicznych i bez ubezpieczenia. Dzięki lawecie zapewnia szybki odbiór pojazdów uszkodzonych, powypadkowych i przeznaczonych na kasację. Firma bezpłatnie dojeżdża pod wskazany adres, wycenia auto i płaci gotówką lub przelewem.

AdiCar
ul. Jantarowa 18/17
81-187 Gdynia
Tel: 516 921 922

AdiCar - skup aut za gotówkę

3. Sprzedaj Nam Auto

Sprzedaj Nam Auto jako profesjonalny skup aut kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i firm z Gdyni, Gdańska i innych miast na terenie Pomorza. Gwarantuje szybką i bezstresową sprzedaż auta każdemu, komu zależy na czasie i gotówce od ręki. Sprzedaj Nam Auto odkupuje pojazdy wszystkich marek w każdym stanie technicznym i blacharskim. Oprócz samochodów przyjmuje motocykle, quady i skutery wodne.

Sprzedaj Nam Auto
ul. Strażacka 8/1
81-616 Gdynia
Tel: 500 844 411

Sprzedaj nam auto - skup samochodów używanych

4. Skup Aut Trójmiasto

Stawiając na zadowolenie klientów, Skup Aut Trójmiasto gwarantuje darmową, błyskawiczną wycenę i szybki odbiór pojazdu na terenie Gdyni i całego Trójmiasta. Jako zespół doświadczonych ekspertów firma rzetelnie wycenia każde auto, nie zaniżając jego wartości rynkowej. Płaci natychmiast po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Skup Aut Trójmiasto przyjmuje używane samochody osobowe i dostawcze, poleasingowe, uszkodzone i pochodzące z Anglii.

Skup Aut Trójmiasto
ul. Nad Torem 16
85-409 Bydgoszcz
Tel: 604 479 949

Skup Aut Trójmiasto - skup aut terenowych

5. Moto Handel

Moto Handel to firma z bogatym doświadczeniem w skupie aut nowych i używanych na terenie Trójmiasta i okolic. Szybko i bezproblemowo pomaga pozbyć się niechcianego samochodu, gwarantując miłą obsługę i bezpieczną transakcję. Oferuje bezpłatną wycenę pojazdu i pomaga wyrejestrować pojazd w miejskim urzędzie komunikacji. Moto Handel skupuje auta wszystkich marek w różnym stanie technicznym.

Moto Handel
ul. Sojowa 2
81-589 Gdynia
Tel: 888 888 044

Moto Handel - skup aut uszkodzonych

6. Viking

Skup Aut Viking w Gdyni umożliwia łatwą sprzedaż niepotrzebnych pojazdów bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Przyjmuje samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze, quady i motocykle. Skupuje pojazdy nowe i używane - powypadkowe, zniszczone, wyrejestrowane lub z niepełną dokumentacją. Działając całodobowo, zapewnia szybki i darmowy dojazd do klientów z całego województwa pomorskiego. Skup Aut Viking płaci gotówką.

Viking
ul. Sienkiewicza 10
80-209 Chwaszczyno
Tel: 666 350 192

Viking - skup samochodów powypadkowych

7. Dankowski

Skup aut Dankowski z siedzibą w Gdyni skupuje samochody nowe i używane, gwarantując uczciwą wycenę i minimum formalności. Płaci gotówką lub przelewem. Zajmuje się kasacją i złomowaniem pojazdów nienadających się do naprawy. Przyjmuje samochody różnych marek niezależnie od ich stanu. Skup Dankowski dysponuje lawetą i bezpłatnie odbiera auta z Gdyni i okolic.

Dankowski Skup Aut
ul. Gryfa Pomorskiego 34
81-572 Gdynia
Tel: 534 757 474

Dankowski - skup aut w Gdyni

8. Skup Aut Gdynia

Skup Aut Gdynia pomaga ominąć wszystkie trudności związane z samodzielną sprzedażą samochodu. Specjalizując się w skupie aut używanych na terenie województwa pomorskiego, działa szybko, profesjonalnie i płaci gotówką od ręki. Na podstawie umowy kupna-sprzedaży skupuje samochody osobowe i dostawcze - zarówno sprawne, jak i zaniedbane, bez przeglądu, z kredytem i wiele innych.

Skup Aut Gdynia
ul. Barniewicka 18
80-299 Gdańsk
Tel: 503 757 659

Skup Aut Gdynia - skup aut pomorskie

9. Turbo Car

Turbo Car to profesjonalny skup samochodów z siedzibą w Gdyni. Przyjmuje auta osobowe, dostawcze i terenowe różnych marek i roczników, w każdym stanie technicznym. Skupuje pojazdy flotowe i poleasingowe, skutery, motocykle i quady. Zapewnia rzetelną ocenę stanu auta, korzystną wycenę i szybką płatność gotówką lub przelewem. Turbo Car odbiera pojazdy własnym transportem.

Turbo Car
ul. Piastowska 106H/12
80-358 Gdańsk
Tel: 501 202 701

Turbo-Car - skup aut w Gdańsku

10. Auto Professional

Skup Auto Professional w Gdyni działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat, zapewniając indywidualne podejście do każdego klienta. Umożliwia bezstresową i bezpieczną sprzedaż samochodu używanego za korzystną cenę. Skupuje pojazdy całe i uszkodzone bez względu na markę, model i rocznik. Przyjmuje auta powypadkowe, z wypożyczalni, krajowe i sprowadzone, flotowe. Płaci natychmiast po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Auto Professional
ul. Kartuska 328
80-125 Gdańsk
Tel: 509 941 109

Auto Professional - skup quadów

 

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Czekamy na Ciebie!