Skip to main content

Top 10 skupów aut w Gdyni

Chcesz sprzedać wysłużone auto? Obawiasz się wielu formalności i długiego czasu oczekiwania na gotówkę? Skorzystaj z usług skupu aut, a bezpiecznie i szybko pozbędziesz się samochodu. Skup odkupi od Ciebie pojazd na podstawie umowy kupna-sprzedaży i zapłaci jeszcze tego samego dnia. Zapoznaj się z rankingiem Top 10 skupów aut w Gdyni i znajdź firmę, która z chęcią przyjmie Twoje używane auto.

1.Skup aut w Gdyni Bart

Bart to profesjonalny skup samochodów, który znajduje się w Rumii przy ul. Świętopełka 84. Działa na terenie całego województwa pomorskiego, a więc również w Gdyni. Odkupuje auta używane w każdym stanie technicznym, quady i motocykle. Wybierając firmę Skup Aut Gdynia BART 505 770 999, zyskujesz gwarancję darmowego dojazdu pod Twój adres, rzetelnej wyceny i szybkiej zapłaty za odkupione auto.

2. Skup aut Auto Top

Skup aut Auto Top 667 667 997 ma swoją siedzibę w Gdańsku przy ul. Kazimierza Porębskiego 50, ale oferuje szybki dojazd do klientów z Gdyni, Sopotu i innych miast na Pomorzu. Umożliwia łatwą wycenę auta przez telefon lub formularz na stronie. Skupuje wszystkie samochody, bez względu na model i stan techniczny. Gwarantuje korzystne ceny i uczciwe warunki transakcji.

3. Skup Aut Trójmiasto

Skup Aut Trójmiasto 572 485 529 przy ul. Kochanowskiego 39 w Gdańsku zasięgiem działania obejmuje Gdynię i inne miasta województwa pomorskiego. Od wielu lat skupuje samochody używane za gotówkę. Przyjmuje auta produkcji brytyjskiej, mniej znane modele i skutery. Szybko sprzedasz tu pojazd używany czy powypadkowy, bez przeglądu czy ubezpieczenia. Skup odbiera auta przy pomocy lawety i płaci gotówką do ręki.

4. Skup Aut Gdańsk

Skup Aut Gdańsk 503 757 659 z siedzibą przy ul. Barniewickiej 18 gwarantuje dojazd po samochód w ciągu pół godziny do klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Skupuje nie tylko auta osobowe i dostawcze, ale także motory, przyczepy i ciągniki siodłowe. Przyjmuje pojazdy nowe i używane, zaniedbane, z kredytem i nie tylko. Zapewnia atrakcyjne stawki, a płaci zaraz po podpisaniu umowy.

5. Sprzedaj Nam Auto — skup aut w Gdyni

Sprzedaj Nam Auto 500 844 411 z siedzibą przy ul. Borówkowej 7 to sprawdzony skup aut w Gdyni, który działa na całym Pomorzu. Nie tylko skupuje pojazdy, ale także zajmuje się ich kasacją. Odkupuje samochody od firm i korporacji taksówkarskich. Sprzedasz tu zarówno auto używane i zadbane, jak i powypadkowe lub całkowicie niesprawne. Możesz liczyć na korzystne ceny i darmowy odbiór pojazdu.

6. Pomorski Skup Aut

Siedziba Pomorskiego Skupu Aut 507 808 282 znajduje się w Gdyni przy ul. Płk. Dąbka 23. Firma specjalizuje się w skupie i sprzedaży aut. Obsługuje klientów prywatnych i biznesowych. Stawia na minimum formalności i wygodę, więc sprzedasz tu samochód już na pierwszym spotkaniu. Pomorski Skup Aut przyjmuje pojazdy nie starsze niż 17-18 lat — zarówno sprawne, jak i uszkodzone. Płaci gotówką lub przelewem.

7. Adicar — skup aut w Gdyni

Adicar 516 921 922 przy ul. Jantarowej 18/17 w Gdyni to skup aut z wieloletnim doświadczeniem w branży. Działa na terenie Trójmiasta i okolic. Odkupuje samochody osobowe i dostawcze od osób prywatnych i firm, zapewniając bezpłatny dojazd i wycenę. Bez problemów sprzedasz tu auto w złym stanie technicznym, przeznaczone na kasację czy powypadkowe.

8. Skup Aut Gdynia

Skup Aut Gdynia 505 290 640 znajduje się przy ul. Borowikowej 27, a działa na całym Pomorzu. Zapewnia szybki dojazd do klientów zainteresowanych sprzedażą niechcianych pojazdów, nie tylko aut osobowych, ale także łodzi, przyczep czy quadów. Przyjmuje samochody poleasingowe, zagraniczne, po taksówkach i bez ważnego przeglądu. Płaci gotówką do ręki.

9. Skup aut Zamień Auto na Gotówkę

Skup aut Zamień Auto na Gotówkę 693 049 509 przy ul. Leśnej 33 w Gdyni skupuje auta wyprodukowane po 2005 roku. Ofertę kieruje do osób prywatnych, firm i instytucji. Odkupuje pojazdy w każdym stanie wizualnym i technicznym, bez względu na kraj pochodzenia czy typ silnika. Odbiera auta na swój koszt, płaci gotówką i przelewem.

10. Invest-Auto w Gdyni

Invest-Auto 510 505 404 przy ul. Bernarda Chrzanowskiego 10B/6 w Gdyni to solidny skup aut, który indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Skupuje auta nowe i używane w różnym stanie, płacąc gotówką lub przelewem. Zapewnia darmową wycenę. Pojazdy nienadające się do jazdy po drogach odbiera lawetą i oferuje ich kasację.

 

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
Czekamy na Ciebie!